top of page

Kim jesteśmy

Doświadczenie filmowe i telewizyjne.

Zaczynaliśmy swoją profesję w latach 90. XX wieku. Realizowaliśmy projekty filmowe (reklamy, fabuła wojenna) i telewizyjne (programy). 

Każdy w naszej ekipie ma bezcenne doświadczenie uzyskane przez wieloletnią praktykę. 

Przemysł

Rozumiemy przemysł i jego potrzeby.

Rozumiemy zagadnienia istotne dla przemysłu dlatego umiemy poruszać się w tematyce związanej z produkcją, zarządzaniem procesami. Ma to znaczenie, szczególnie jeśli uczestniczymy w waszym projekcie merytorycznie, np. przy produkcji waszych szkoleń lub obsłudze medialnej firmy. 

Współpracujemy od lat z OEM-ami i dostawcami przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, kolejowego. 

Doświadczenie

Klienci z przemysłu.

Pod wcześniejszymi markami pracowaliśmy dla producentów samochodów, dostawców modułów, komponentów i części (systemy siedzeń, układy kierownicze, silniki, skrzynie biegów) jak i dostawców usług.

Różnorodność

Klienci z innych branż.

Agencje reklamowe, stacje telewizyjne (TVP, TV4, TVN, Polsat, Canal+), wytwórnie filmowe, stacje radiowe, branża FMCG, chemiczna, elektroniczna, wydobywcza (górnictwo miedziowe), AGD, uczelnie, usługi i produkty w obszarze jakości, Industry 4.0, usługi inżynierskie, finansowe i wiele innych. 

Kluczowe wartości

fakty

działamy w oparciu o fakty, a nie w oparciu o wyobrażenia

doświadczenie

nic nie zastąpi praktyki, a tej mamy dużo.

zaangażowanie

jeżeli podejmujemy się wyzwania, to z pełnym zaangażowaniem.

  • Usprawnianie marketingu i komunikacji z rynkiem; 
    Prezentacje w stylu telewizyjnym; 
    wystąpienia publiczne i praca z kamerą

Zespół

Przedsiębiorca od 1995r., twórca, niezależny producent telewizyjny i filmowy (ponad 100 godzin programów tv i filmów), dziennikarz, reżyser. Doświadczony organizator planów filmowych, wydarzeń masowych oraz własnych konferencji, targów i szkoleń dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, kolejowego. Konsultant procesów optymalizacji i trener warsztatów komunikacji.
Roman-02-male2.jpg

Roman 

Head of the Project 

Przedsiębiorca, od ponad 20 lat działa w branży telewizyjno-filmowej. Doświadczony organizator produkcji, technik telewizyjnych, twórca formatów, realizator wizji, szef emisji (16 000 godzin emisyjnych), 
producent telewizyjnych widowisk edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
IMG-20210727-WA0007-b2.jpg

Paweł

Chief Executive Producer

Aktor, producent kreatywny, twórca, scenarzysta, konferansjer, ukończył Mistrzowską Szkołę Andrzeja Wajdy. Ma blisko 100 ról filmowych i telewizyjnych na swoim koncie. Jest pilotem samolotów turystycznych. Wspiera naszą działalność swoim doświadczeniem.
Robert-2a_edited.jpg

Robert

Business Projects' Partner

Menadżer z doświadczeniem w prowadzeniu projektów na styku przemysłu i edukacji. Przedsiębiorca i wykładowca, z dużym zapleczem wiedzy i doświadczeń w obszarze technologii VR, AR, IT. Projekt menadżer odpowiedzialny za wdrażanie wybranych projektów i struktur pod kątem rozwoju produktów własnych naszego studia. 
konrad (1)male.jpg

Korad

Project Manager

Od 2008 roku związany z branżą filmowo telewizyjną. Technik transmisji, operator kamery, realizator dźwięku. Przez lata pracował na planach seriali, filmów, transmisji na żywo czy teledysków. W ostatnich latach jest realizatorem wizji wydarzeń na żywo. 
IMG_4063-b3.jpg

Maciej

Broadcast Engineer

Realizator wizji, technik studia z doświadczeniem w elektryce i elektronice. Zajmuje się obsługą urządzeń studyjnych i software. Odpowiedzialny za streaming, realizację live, kamery, przygotowanie planu zdjęciowego i obiektów wirtualnych.
IMG_20211228_140602813_HDR-d.jpg

Łukasz

Studio Technician

bottom of page